11– 12 грудня 2007 року в нашому місті перебувала делегація представників австрійської компанії MASCHINENFABRIK LIEZEN UND GIESSEREI GES.M.B.H з м. Ліезена, яка спеціалізується на випуску бетонодробильних та каменедробильних машин. Компанія має на меті знайти партнерів серед машинобудівних підприємств міста для розміщення замовлень на виготовлення окремих вузлів та металевих конструкцій машин на виробничих потужностях івано-франківських заводів.
Делегація у складі: Гюнтера Страіта - завідувача відділом якості фірми, Христіана Сигела - завідувача торговим відділом і Тібора Федака – менеджера з контактів, збуту і постачання компанії відвідала виробничий комплекс (ВК) «Автоливмаш», відкрите акціонерне товариство (ВАТ) «Пресмаш». Гості ознайомилися з технологічними процесами, обладнанням і устаткуванням підприємств, обговорили з керівництвом можливість майбутнього співробітництва і умови виготовлення металоконструкцій на замовлення фірми.
Наступний візит бізнесмени з Австрії планують здійснити до Івано-Франківська в січні наступного року.