Точність обліку електроенергії - проблема актуальна як для підприємств – виробників електроенергії, так і для споживачів цього енергоресурсу . Адже не рідкістю є непорозуміння з приводу завищення чи заниження обсягів споживання та втрат енергоресурсів. З метою надання методичної допомоги суб'єктам господарювання з питань метрологічного забезпечення обліку енергетичних ресурсів ДП "Івано-Франківськстандартметрологія".
14 грудня проведено інформаційно-консультативний семінар "Метрологічне забезпечення обліку енергетичних ресурсів : електричної енергії". Учасниками семінару стали потужні виробники електроенергії Івано-Франківської області такі як Бурштинська ТЕС та ДП"Калуська ТЕЦ". Долучились до участі у цьому заході і підприємства-споживачі - ВАТ"Івано-Франківськцемент", ЗАТ "Колопапір" та інші.
Зокрема, на семінарі розглядались нормативні, правові та практичні аспекти метрологічного забезпечення обліку електроенергії, вимоги нормативної документації щодо організації та проведення повірки лічильників електроенергії, трансформаторів струму і напруги. Обговорювались і можливі заходи щодо зменшення втрат електроенергії, підвищення точності її обліку та впровадження з цією метою автоматизованих систем комерційного обліку електроенергії ( АСКОЕ).
Також, спеціалісти обмінялись думками стосовно забезпечення єдності вимірювань електроенергії на підприємствах і організаціях області.