11 грудня 2007 року під головуванням заступника міського голови З.Федорук відбулося засідання робочої групи з розробки муніципальної геоінформаційної системи міста (ГІС).
Підведено підсумки виконання ВАТ "Український зональний науково-дослідний і проектний інститут по цивільному будівництву" І етапу робіт з розробки муніципальної геоінформаційної системи міста.
Членам робочої групи було надано можливість ознайомитися зі звітом ВАТ "Український зональний науково-дослідний і проектний інститут по цивільному будівництву" та технічним завданням і запропоновано внести свої пропозиції щодо подальшої співпраці.