Сьогодні, 12.12.07р., в приміщенні виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради відбулася нарада щодо підведення підсумків проведення пропагандистської акції «Купуємо Івано-Франківське – даємо роботу івано-франківцям». Участь в засіданні прийняли: заступник міського голови п.З.Федорук, начальники профільних управлінь та відділів міськвиконкому, представники підприємств харчової галузі та торгівельних закладів.
Акція «Купуємо Івано-Франківське – даємо роботу іванофранківцям» проводилася в місті за розпорядженням міського голови, згідно заходів на виконання «Програми економічного і соціального розвитку м.Івано-Франківська на 2007-2009 роки» протягом жовтня–листопада 2007 року. Акцією були охоплені всі мікрорайони міста, та широко висвітлено на місцевому телебаченні.
В заходах прийняли участь 7 основних підприємств харчової галузі міста: ВАТ «Молокозавод», ВАТ «Полонина», ВАТ «Птахокомбінат», ВАТ «М´ясокомбінат», ВАТ «Харчосмакова фабрика», ВАТ «Хлібокомбінат», та ВАТ ВТКФ «Ласощі», і найбільші супермаркети міста: «Арсен», «Велес», «Сільпо», «Велика кишеня», «Вопак», «Фаворит». Приємно відзначити хорошу співпрацю щодо організації та проведення заходів акції торгової мережі, підприємств міста та органів виконавчої влади. Торгові заклади надали свої площі та створили сприятливі умови для проведення акції.
В результаті територіальна громада міста мала змогу ознайомитися та продегустувати широкий асортимент продукції підприємств харчової галузі міста. Особливо багато відгуків від споживачів отримали кондитерські та хлібобулочні вироби – торти та пироги з маком і джемом. Ця акція дозволить налагодити більш тіснішу співпрацю між торговою мережею та харчовиками міста, наростити обсяги виробництва, збільшувати реалізацію продукції та наповнювати місцевий бюджет.