8 грудня 2007 року відбулися святкові урочистості з нагоди відзначення 105-річного ювілею Івано-Франківської дитячої музичної школи №1. Ювілярів зі святом вітали мер міста В.Анушкевичус, керівники та представники обласної ради та ОДА, обласного та міського управлінь туризму і культури, ради директорів області, державного музичного училища ім.Д.Січинського, голова товариства "Просвіта" п.Арсенич. Численні вітання надійшли від колишніх викладачів та випускників школи різних років – безпосередньо присутніх в залі й тих, хто не зміг бути присутніми на святі. Це відомі в світі та в Україні митці, якими пишається школа – професори, доценти та викладачі вищих музичних учбових закладів України, народні та заслужені артисти України, лауреати міжнародних та всеукраїнських конкурсів, кандидати мистецтвознавства тощо. Серед них: пп.М.Радловська та М.Шарко-Деделюк – випускниці школи 30-х років, Д.Крижанівська, З.Штундер, О.Шевчук, Р.Кузьменко, М.Шевченко, Б.Шиптур, О.Пилатюк, Д.Скоробагата-Борис, М.Скоробагата-Сидор, В.Дутчак, Тіна Кароль та інші.
Святковий концерт презентував різноманітні напрямки навчання музичному мистецтву: сольне виконання, ансамблеве та оркестрове музикування, сольний та хоровий спів. Були представлені всі інструменти, які можна опанувати на лавах ДМШ №1: фортепіано, струнні, народні, духові та ударні. Концерт тішив яскравістю виконання як старших, так і молодших учнів, різнобарвністю програми, емоційним піднесенням.
Гості свята бажали школі подальшої плідної праці у благородній справі виховання майбутніх музикантів та любителів мистецтва, а також виражали надію зустрітися на наступних славних ювілеях.