На початку листопада 2007 року у Івано-Франківську проводився рекламно-інформаційний тур для німецької туристичної агенції “Драйцакрайзен” з м. Берлін (Німеччина). Відділ туризму виконкому міської ради разом з Центром Туристичної Інформації міста підготували рекламно-екскурсійний тур по Івано-Франківську та Прикарпаттю. Згідно з інформацією німецької агенції їм надзвичайно сподобалося наше місто та його туристичні можливості. До кінця цього року про Івано-Франківськ буде підготовлено та розміщено на сайті берлінської агенції інтернет-сторінку, з великою кількістю інформації, про місто, його історію та визначні архітектурні пам’ятки. Завдяки цій сторінці турист з Німеччини, Австрії, Швейцарії, Люксембургу, Ліхтенштейну зможе дістати інформацію про Івано-Франківськ і регіон та замовити цікаву подорож.