ПОНЕДІЛОК |
ВІВТОРОК |
СЕРЕДА |
ЧЕТВЕР |
П’ЯТНИЦЯ |
10.00 – продовження засідання ХХІ - шої сесії міської ради: 1. Про виконання бюджету за 9 місяців; 2. Зміни до бюджету. 3. Бюджетна резолюція на наступний рік.
11.15 – нарада з керівниками підлеглих структур (А.Лис) 11.00 – нарада з керівництвом УЖКГ (О.Дерев’янко) 14.00 – прийом з особистих питань (В. Бойчук, А.Лис) 14.30 – нарада з відділом транспорту і зв’язку, ДКП «Електроавтотранс» по стану пасажирських перевезень (О.Дерев’янко) |
8.00 – оперативна нарада (В.Анушкевичус) 1.Про стан закриття підвальних приміщень, горищ, вхідних дверей та скління сходових кліток з метою зменшення втрат тепла в житловому фонді міста. 2.Про стан обслуговування житлового фонду міста спеціалізо-ваним ремонтно-будівельним при-ватним підприємством «Прикарпат-ліфт». 3.Про організацію роботи щодо профілактики вірусних захворювань серед дітей та дорослого населення міста. 09.30 -нарада з питань житлового господарства (О.Дерев’янко) 11.00 – засідання робочої групи з розробки муніципальної геоіформа-ційної системи міста (З. Федорук) 11.00 – нарада з працівниками оргуправління з питань діяльності структурних підрозділів міськвиконкому (А. Лис) 14.00 – нарада з питань створення Центру звернень громадян (А. Лис) |
10.00 -Нарада з питання забез-печення населення послугами водопостачання, водовідведення та теплопостачання (В.Дерев’ян-ко). 11.00 – засідання «круглого столу» за підсумками проведення акції «Купуємо Івано-Франківське –даємо роботу івано-франківцям» (З.Федорук) 14.00 – нарада по розробці інформаційних карток адміні-стративних послуг (А. Лис) 15.00 -нарада з питань роботи комунальних підприємств (О.Де-рев’янко) 15.00 – нарада з питань діяльності Дозвільного центру (А. Лис) 16.30 – засідання комісії з питань будівництва, архітектури, земель-них відносин (В. Бойчук) |
09.00 - нарада з питань реформування житлово-комунального господарства (О.Дерев’янко) 10.00 – нарада з сільськими головами щодо розробки стратегічного плану розвитку сіл (З. Федорук) 11.00 - нарада з керівниками комунальних підприємств і організацій (О.Дерев’янко) 14.00 – нарада по розробці інформаційних карток адміні-стративних послуг (А. Лис) 14.00- засідання комісії з безпеки дорожнього руху (О.Дерев’янко)
|
8.00-об’їзд території міста (О.Дерев’янко) 10.00- нарада з санітарної очистки та благоустрою території міста (О.Дерев’янко) 10.00- нарада з керівниками підлеглих структур(З Федорук) 11.00 – засідання ради з питань розвитку Хриплинської інвестиційної промислової зони (З.Федорук) 15.00- нарада з питання фінансового забезпечення комунальних підприємств, стан розрахунків за комунальні послуги та аналіз розрахунків за енергоносії (О.Дерев’янко) 16.00 - прийом з виробничих питань (О.Дерев’янко) 16.00 – ІІ-ий загальноміський форум молоді м. івано-Франківська та поріднених міст-побратимів (Польща, Литва, Білорусь) (А. Лис) 14-16 грудня 2007 року. |
15 грудня 2007 року о 11 годині – товариська зустріч з футболу працівників місцевого самоврядування м. Люблін (Польща) – Івано-Франківськ (А. Лис)
16 грудня 2007 року о 12 годині – відкриття відділення сімейної медицини, дитячого та ігрового майданчика в с. Микитинці (А. Лис)