Традиційно Івано-Франківський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді 4 грудня провів міський фестиваль творчості дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Повір у себе».
Даний захід, як і багато інших проведених МЦСССДМ, дуже наочно показав необхідність формування у дітей з функціональними обмеженнями мотивації активного розвитку творчих здібностей. Адже справді ці діти та молодь прагнуть невпинного росту, праці у тих сферах, які їм доступні . Тоді вони відчувають свою потрібність, наснагу до життя і творчості, своїм прикладом показують, що людські можливості не знають жодних функціональних обмежень.
Під час проведення шостого фестивалю свої роботи та творчі надбання представили діти та молодь у віці від 5 до 30 років. Учасники показали, що не зважаючи на свій стан, вони дуже талановиті, можуть і вміють творити чудові речі. Так, безумовно прекрасні роботи представлені у всіх без винятку номінаціях, а саме: декоративно – прикладному мистецтві, художньому мистецтві, літературній творчості. У напрямку декоративно-прикладного мистецтва появились нові види робіт, а саме, «вибійка» та «в’язання». Гості фестивалю мали можливість оглянути різнобарвну виставку робіт учасників, а бажаючі – навіть придбати деякі роботи під час благодійного аукціону, цим самим особисто нагородивши їх творців.
З кожним роком фестиваль «Повір у себе» здобуває дедалі більшої популярності серед мешканців міста, привертаючи увагу новими, нестандартними ідеями і талановитими роботами учасників.
Не став винятком і шостий фестиваль, в якому прийняло участь 100 осіб (учні шкіл, допоміжної школи-сад, навчально-реабілітаційного центру, клубу «Журавлик», СС центру соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями).
Аукціон вже традиційно провів директор Аукціонного центру «Універсал» Святослав Володимирович Лотоцький, який успішно продав 31 роботу.
В результаті торгів інваліди за свої роботи отримали вперше таку велику суму - 5585 грн., це суттєве доповнення до пенсії. Особливо успішно торги відбувалися за лот Блашків Ірини «Перший поцілунок» (вишивка), де стартова ціна від 50 грн досягла 550 грн. Найбільше придбали робіт І.Шаламай з дружиною, депутат І. Дутка, виконавчий директор благодійної громадської організації імені Короля Юрія п. О. Романчик, виконавчий директор Івано-Франківського «Карітасу» УГКЦ п. Н. Козакевич та інші мешканці Івано -Франківська, які побажали зостатися невідомими.
Проте, свято напевно не відбулося б без підтримки Муніципального центру дозвілля, Центрального Народного дому №1, Аукціонного центру «Універсал».
Після огляду виставки та аукціону розпочався святковий концерт, де свої таланти представляли учасники фестивалю в номінаціях декламаційне мистецтво, спів та ін.
Фестиваль «Повір у себе» - не єдиний захід для дітей та молоді з функціональними обмеженнями, який проводився Івано-Франківським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.
Для молодих людей з центру соціально-пихологічної реабілітації з функціональними обмеженнями п.Уляна – власниця кафе «Кубік» організований безкоштовний святковий обід. А четверо студентів-інвалідів відмінників навчання нагородені грошовими преміями та грамотами до Дня студента.