8 – 9 грудня 2007 року делегація міста Івано-Франківська, очолювана заступником міського голови п. Зінаїдою Федорук, взяла участь у роботі першого Бойківського регіонального інвестиційного форуму в місті Долина.
Перший Бойківський регіональний інвестиційний форум – це перший крок до системної роботи з інвесторами, як вітчизняними так і з іноземними.
Розпочата в регіоні дискусія щодо подальшої стратегії розвитку розставляє акценти на екологічно чистому промисловому та туристичному векторах, як таких, що найбільше відповідають традиціям, потенціалу та можливостям місцевості.