06.12.2007 року під головуванням керуючого справами міськвиконкому Лиса Андрія Богдановича відбулося засідання адміністративної комісії, на якому розглянуто 110 протоколів про адмінправопорушення та прийняті наступні рішення:
1. ст. 152 КУпАП порушення правил благоустрою територій міст та інших населених пунктів, а саме:
- не забезпечено своєчасне прибирання прилеглої території - розглянуто 55 протоколів, по 38 накладено штраф на суму 2550 грн, та по 17 було прийнято рішення попередити;
- самовільне обклеювання та використання під засоби агітації рекламних листівок – розглянуто 7 протоколів, по 6 накладено штраф на суму 646 грн, та по 1 було прийнято рішення попередити;
- виконання земляних робіт без ордера – розглянуто 26 протоколів, по 21 накладено штраф на суму 1955 грн, та по 5 було прийнято рішення попередити;
- винесення грунту за колесами машин на проїзджу частину вулиць – розглянуто 4 протоколи, по яких накладено штраф на суму 476 грн;
- відсутня урна для сміття при вході в приміщення – розглянуто 5 протоколів, по 3 накладено штраф на суму 357 грн, та по 2 було прийнято рішення попередити;
- відсутня угода на вивіз побутового сміттття – розглянуто 10 протоколів, по 8 накладено штраф на суму 544 грн, та по 2 було прийнято рішення попередити;
2. ст. 182 КУпАП порушення громадської тиші в нічний час – розглянуто 1 протокол, по якому було накладено штраф на суму 255 грн;
3. ст. 159 КУпАП порушення правил торгівлі на ринку – розглянуто 1 протокол, по якому було накладено штраф на суму 51 грн;
4. ст. 150 КУпАП порушення правил користування жилими будинками і жилими приміщеннями – розглянуто 1 протокол, по якому було накладено штраф на суму 51 грн.
Загалом на засіданні адмінкомісії було накладено штраф по 83 справах на загальну суму 6885 грн. та по 27 справах було прийнято рішення у вигляді попередження.