В Народному домі № 1 відбулись урочистості з нагоди 16 річниці Збройних Сил України.
З нагоди професійного свята міським головою заохочено військовослужбовців військових частин Івано-Франківського гарнізону, що дислокуються на території міста. За сумлінне виконнаня службових обов’язків грамотами та подяками міськвиконкому нагороджено 9 офіцерів, премійовано 37 військовослужбовців. Учасники художніх колективів міста подарували військовим чудовий концерт.
На організацію святкування начальнику гарнізону полковнику Семігіну вручено фінансову допомогу від депутатів міської ради.