Відбулися ігри 2-го туру Чемпіонату України з баскетболу серед жіночих команд другої ліги. Команда баскетбольного клубу «Франківськ-ДЮСШ-2» одержала дві перемоги над БК «Тернопіль». Найрезультативнішими серед франківських баскетболісток були першокурсниці Галицької Академії Бережанська Дарія та Гулюк Таня. Перемога наших дівчат виводить франківчанок у лідери Чемпіонату України . Завданням на сезон, за словами тренера команди Юрія Процюка, залишається боротьба за нагороди.