Завершилося перше пленарне засідання 21 сесії міської Ради 5 Демократичного скликання
Жодного Рішення депутатський корпус так і не прийняв. Каменем спотикання стало питання про склад виконавчого комітету міської Ради. За ініціативою фракції НУНС питання виконкому повинно було розглядатися останнім у порядку денному. За таке рішення депутатський корпус проголосував на минулій сесії. Втім, фракція НУНС , порушивши черговий раз політичні домовленості, запропонувала розглянути питання про зміну складу виконавчого комітету першим, не зважаючи на всі інші бюджетні питання, які є нагальними для життєдіяльності міста. На компромісні пропозиції, які зробив на сесії міський голова Віктор Анушкевичус, депутати так і не погодились, після чого потрапили у правову халепу. Оскільки не вірно сформулювали питання щодо поновлення виконавчого комітету міської Ради. Фракція НУНС вимагала змінити виконавчий комітет, для чого насамперед потрібно розпустити діючий. А для цього, за словами міського голови, немає правових підстав. Тому наразі можна розглядати лише питання про кількісну зміну виконкому.