Згідно з календарем змагань Міністерства сім’ї, молоді та спорту України на 2007 рік учні СДЮШОР № 1 у період з 19 до 24 листопада цього року взяли участь у чемпіонаті України серед учнів СДЮШОР та ДЮСШ зі спортивної гімнастики, який проходив у м. Кіровоград.
У складі команди Івано-Франківської СДЮШОР № 1 виступили:
- команда дівчат: Згоба Дарія, заслужений майстер спорту України, (Прикарпатський національний університет), Дем’янчук Яна (РВУФК, м. Київ), Мартинюк Катерина (ЗШ № 3), Симовоник Квітослава (гімназія № 3) – під керівництвом тренерів-викладачів школи Крижанівської О.І., Пушкарьової Л.С., Федорів Т.М., Шукурової Л.Т., а також з метою виконання нормативу “Майстер спорту України” зі спортивної гімнастики управління освіти і науки виконкому міської ради відрядило на вказані змагання учениць Салій Тетяну (ЗШ № 3), Дрогомирецьку Софію (ЗШ № 17), під керівництвом тренера-викладача Калинчук О.М.;
- команда юнаків: Нога Тарас (КВФ). Сербіновський Віталій (КВФ), Остафійчук Андрій, Гавадзин Василь (РВУФК, м. Київ) – під керівництвом тренерів-викладачів Васьківа І.М. та Семанюка С.В.
Гімнасти та гімнастки змагались за програмами: “Майстер спорту”, “Кандидат у майстри спорту”, 1-го та 2-го розрядів.
На змаганнях були представлені 26 команд СДЮШОР та ДЮСШ (склад команди – 4 спортсменки), 30 учасниць виступали в особистій першості у дівчат; 24 команди СДЮШОР та ДЮСШ (склад команди 4 спортсмени) та 36 учасників у юнаків.
У перший день змагань визначалися переможці в командній першості. Команда дівчат Івано-Франківської СДЮШОР № 1 посіла третє місце. Перше – виборола команда СДЮШОР № 20 (м. Київ), друге – СДЮШОР (м. Київ). Команда юнаків СДЮШОР № 1 м. Івано-Франківськ була дев’ятою.
Другого дня змагань визначалися переможці в особистій першості. Учениці Т.Салій, С.Дрогомирецька виконали норматив “Майстра спорту України”, набравши необхідну кількість балів. Готуються документи на присвоєння їм цього звання.