Івано-Франківський міський голова В.Анушкевичус в понеділок, 3 грудня провів прийом громадян з особистих питань. На прийомі побувало майже 150 громадян. В основному жителі звернулися з питань надання житла, надання земельних ділянок під будівництво та інше. 80 відсотків питань було вирішено. Решту взято на контроль і доручено відділам і управлінням, службам міськвиконкому для розгляду і надання відповідей заявникам на їх усні звернення у термін визначений Законом України «Про звернення громадян».