Міськспорткомітет спільно з обласною федерацією кік- джицу 1-2.12.07 року у приміщенні спортивного залу технічного університету нафти і газу , провів відкритий чемпіонат та першість міста з кік-джицу в різних вікових групах та різних вагових категоріях. Змагались 164 спортсмени з міст Калуша , Чернівців , Тлумача, Галича , Долини та Івано- Франківська. Командну перемогу здобули місцеві спортсмени спортивного клубу «Бескид».
Легка атлетика .
02 грудня 2007 року у м. Буськ Львівської області , відбулись ХХ Всеукраїнські легкоатлетичні змагання . Команда нашого міста здобула 6 медалей різного гатунку.Перемогу у спортивній ходьбі на дистанції 2 км.,здобула Безтільна Христина . Срібна нагорода у Миколи Тугая, а бронзові здобули Аня Шарова, Літанюк Валерій , Масляк Володимирта Лесів Маряна.