Результати досягнення міжнародного спільного з Євросоюзом та Івано-Франківською міською радою проекту щодо запровадження системи роздільного збирання, сортування і переробки твердих побутових відходів стали актуальними не тільки для мешканців міста Івано-Франківська.
19 листопада незалежний журналіст Олег Листопад відвідав наше місто і зустрівся з працівниками проекту та ГО «Ресурсний центр». Мета його візиту - ознайомлення з досягненнями проекту та програмою ПРООН, яка діє в місті з 2004 року та шляхи мобілізації людських ресурсів через органи самоорганізації населення для покращення житлових умов мешканців, що проживають у багатоповерхових будинках. Журналіст зустрівся з керівниками ПРООН та спілкувався з головою одного з будинкових комітетів. Репортаж про співпрацю органів виконавчого комітету та громади з питань утримання житлового фонду та вирішення інших життєвих питань читайте у газеті «Дзеркало тижня».
Інформація про проект щодо поводження з твердими побутовими відходами вийшла за межі міста і нею зацікавились інші регіони. 21 листопада кореспондент Українського освітницького центру реформ Омелян Ощубляк разом зі своїми колегами перебували у м. Івано-Франківську та підготовили документальний фільм і окремі сюжети для програми «Перехрестя», яка буде транслюватися по центральному телебаченню на каналі УТ-1 у грудні.
Кореспондент зустрівся з координатором проекту Богданом Біликом, який у своєму інтерв’ю розповів про шляхи виконання і досягнення проекту, напрямки продовження та формування системи роздільного збирання ТПВ, можливості зменшення обсягів поступлення відходів на міській полігон в с. Рибне.
Працівники масмедіа також спілкувалися з керівником проекту Ольгою Бачинською, яка розповіла про шляхи виконання заходів, передбачених проектом, відвідали один із новозбудованих майданчиків, спілкувалися з мешканцями мікрорайону Позитрон, цікавились їх думкою щодо запровадження роздільного збирання відходів та відвідали виставку робіт, які представили учні міських шкіл на конкурс «Чисте місто-очима дітей».