19-24 листопада на запрошення бурмістра м.Бродніца п.Вацлава Дерліцкі республіку Польща відвідала делегація Івано-Франківського міськвиконкому, яку очолював керуючий справами п. Андрій Лис.
В результаті офіційного візиту сторони підписали Угоду про співпрацю між Управлінням освіти і науки виконавчого комітету міської Ради та гміною міста Бродніца на період 2007-2012р.
Метою цієї Угоди є продовження діалогу між місцевими органами самоврядування та налагодження і розвиток партнерських стосунків між закладами освіти, культури та спорту обидвох міст. Особливо важливим у співпраці сторони вважають участь молодіжних спортивних та художніх колективів у спільних заходах, як елемент європейської інтеграції та обмін досвідом у сфері управління освітою. Вже у квітні Івано-Франківська сторона очікує представницьку делегацію Польщі для підписання Угод про співпрацю між окремими навчальними закладами .
Також сторони зацікавлені в обміні делегацій українських та польських представників бізнесу, з метою вивчення можливостей співпраці у господарській сфері.