Футбольний сезон 2006-2007р – завершився.
25 листопада 2007 року в приміщенні Обласного музично- драматичного театру відбулись урочистості з нагоди завершення футбольного сезону 2006-2007 р. Церемонію нагородження переможців та призерів в різних вікових групах, а також серед аматорських команд 1та 2 ліги і в комплексному заліку проводили провідні фахівці футболу Прикарпаття. Окрім цікавих виступів учасників художньої самодіяльності міста, організатори змагань вшанували ветеранів футболу, зокрема команду 1972 року « Спартак» Івано- Франківська. Також на церемонії відзначили 10 кращих тренерів області з футболу, меценатів футболу, визначили 7 кращих арбітрів за минулий сезон. Медалі та кубки отримали команди переможці та призери в своїх лігах, призери міських змагань серед аматорських команд та серед загальноосвітніх шкіл міста у трьох вікових групах. Особливі слова вдячності лунали на адресу міського голови Івано- Франківська Віктора Анушкевичуса , який є президентом обласної Федерації футболу.
Організували даний захід: обласна та міська Федерації футболу. Нагороджували провідні фахівці з футболу в області, ветерани Прикарпатського футболу керівники міських та обласних спортивних організацій.