21 листопада в заступника міського голови п. З.Федорук відбулася нарада з питань погашення заборгованості ЖЕО міста до Пенсійного фонду та із сплати податків до бюджетів.
Обговорювались можливі варіанти виходу з кризи ЖЕО, ефективне використання дотації, яка виділяється з міського бюджету на погашення заборгованості. Також розглядались питання відшкодування витрат діючими тарифами та можливість перегляду вартості послуг.