1 листопада в м.Києві відбулося нагородження переможців авторитетного конкурсу лікеро-горілчаних напоїв « World Spiritus Ukraine – 2007».
Форум World Food Ukraine – 2007 (Весь світ харчування Україна – 2007) – це важлива для ринку харчової індустрії подія, що відображає особливості сучасного і тенденції подальшого розвитку харчових продуктів і напоїв не тільки в Україні, але і за її межами, – участь у виставці в 2007 році прийняли більше 200 компаній з 35 країн, зокрема національні експозиції з Німеччини, Індії, Китаю, Латвії, Молдови, Нідерландів, Польщі, Росії, Таїланду, Туреччини, Шрі-Ланки і Естонії. Про виняткову роль форуму свідчить той факт, що в його організації і проведенні активну участь беруть представники держструктур і дипломатичних місій країн-учасниць, а також співробітники вищих учбових закладів, провідні фахівці харчової промисловості, представники великого та середнього бізнесу.
Дегустаційний конкурс відбувався в рамках Х Міжнародного форуму виробників продуктів харчування і напоїв «Форум World Food Ukraine – 2007». Виставка є провідною подією в галузі продуктів харчування і напоїв, місцем зустрічі провідних фахівців сектора.
Журі було запропоновано 36 зразків алкогольної продукції. Незалежна дегустаційна комісія оцінювала зразки «сліпим методом», виставляючи алкогольному напою оцінку за 5-ти бальною шкалою. Органолептична оцінка кожного зразка враховувала такі показники: прозорість, колір, аромат, смак.
Традиційно, з 24 по 30 жовтня 2007 року в рамках World Food Ukraine – 2007 відбулися засідання чотирьох Дегустаційних комісій на професійних дегустаційних конкурсах: World Meat Ukraine – м’яса і м’ясопродуктів, World Spiritus Ukraine – лікеро-горілчаних напоїв, World Aqua Ukraine – лікувальних і столових вод, World Canned Vegetables & Fruit Ukraine – консервованих продуктів. Нагородження переможців дегустаційних конкурсів стало однією з центральних подій форуму. На урочистій церемонії, яка проходила 1 листопада і широко освітлювалася центральними телевізійними каналами України, переможцям вручили пам ’ ятні дипломи, медалі і Гран-прі. У числі призерів вітчизняних компаній-виробників лікеро-горілчаної продукції було Івано-Франківське обласне державне об’єднання спиртової та лікеро-горілчаної промисловості ТМ «Княгинин».
Ювілейний Х Міжнародний форум виробників продуктів харчування, напоїв, інгредієнтів та обладнання для супермаркетів Весь світ харчування Україна – 2007 став визначними для Івано-Франківського спиртоб’єднання. Продукція об’єднання завоювала значну кількість нагород, які вкотре підкреслюють високий професіоналізм робітників підприємств. Варто відзначити, що настоянка «Карпатська особлива з хріном» і «Стара Ратуша», які нещодавно з’явилися на вітринах вже успішно лідирують на дегустаційних конкурсах. За особливі смакові властивості та високу якість дані настоянки отримали золоті медалі і Гран-прі конкурсу. Також золотими медалями та Гран-прі були нагороджені наливка «Сяйво Карпат» та горілка «Карпатська вершина».
Те, що якість продукції високо оцінили професіонали, є дуже важливим для підприємства. Адже надалі смакові якості оцінюватимуться споживачами, які влаштовуватимуть власний незалежний дегустаційний конкурс. На об’єднанні переконані, що унікальні рецепти алкогольних напоїв від ТМ «Княгинин», давні традиції та старанність працівників відповідають уподобанням покупців.