6 листопада 2007 року Муніципальним Центром дозвілля для учнів ЗОШ №4 проведено лекцію до 75 річниці Голодомору “Пам’ять – нескінченна книга, в якій записано все: і життя людини, і життя країни”, де учні довідались про трагічні для українського народу події 1932-1933 років.
18 листопада 2007 року в Центральному Народному домі (вул.Шевченка,1) відбулася академія-концерт, присячена 86 річниці пам’яті Героїв Базару, 75 річниці голодомору та 70 річниці сталінських репресій в Україні. Учасниками заходу були: Зіновій Остап ’ як (член Центрального проводу ОУН), який розповідав про тяжкі наслідки голодомору в Україні та трагедію Базару, Микола Симчич (член Національної спілки письменників України, кандидат технічних наук), Микола Сулятицький (кандидат філологічних наук медичного університету, голова молодіжної організації ОУН).
Академія-концерт відбулася за участю народного аматорського хору “ Золота Заграва ” ЦНД (художній керівник Богдан Парумба).