Установами клубного типу управління культури протягом минулого тижня було підготовлено і проведено ряд заходів до Дня студента.
14 листопада в Центральному Народному домі відбулась лекція-концерт для студентів коледжів та учнів ПТУ, на якій слухачі мали змогу не тільки дізнатись про сумну історію свята, яка бере свій початок з 1939 року (м.Прага, Чехія), але й насолоджуватись піснями Оксани Микицей (лауреата та учасника багатьох всеукраїнських та міжнародних конкурсів), Нестора Лучка (переможця Всеукраїнського фестивалю “Чорноморські ігри”), дуету “Берегиня”, студентів інституту менеджменту і економіки “Галицька академія” – Уляни Спас, Людмили Казарової та Лілії Грицюк.
15 листопада 2007 року в Муніципальному Центрі дозвілля відбулися святкові урочистості за участю дуету “Берегиня”, гуртів “Вертикаль-ліміт” та “Брейк-данс” для студентів Університету будівництва та права ім. Данила Галицького. Кращі студенти були нагороджені грамотами та дипломами за успіхи у навчанні.
18 листопада було проведено вечори відпочинку для молоді Міським Народним домом та Народними домами сіл Угорники та Крихівці.