13 листопада 2007 року в Центральному Народному домі м.Івано-Франківськ відбулось святкування 135-річниці від дня народження Богдана Лепкого.
Літературно-музичну композицію “Далека дорога додому” з нагоди ювілею письменника підготували для учнів та вчителів загальноосвітніх шкіл та мешканців м.Івано-Франківська учні та вчителі ЗОШ №11. Присутні почули про нелегку долю поета-емігранта, багатогранність його творчості, зв ’ язок з Прикарпаттям. Зі сцени ЦНД у виконанні художніх колективів ЗОШ звучало палке поетичне слово Б.Лепкого, інсценізації його творів, пісні на слова поета.
На святі була присутня внучата племінниця Б.Лепкого п.Уляна Скальська, яка розповіла присутнім про останні дослідження творчості Б.Лепкого, нові публікації творів письменника.