Вже традиційним в нашому місті стало проведення на майдані А. Шептицького акції під назвою «Духовний майдан», ініційованої Спілкою Християнського відродження та за сприянням виконавчого комітету міської ради. 13 листопада представники духовенства та вірні трьох традиційних християнських конфесій краю (Українська Греко Католицька Церква, Українська Православна Церква Київського Патріархату та Українська Автокефальна Православна Церква) провели спільну панахиду за жертвами геноциду українського народу, з нагоди 75-их роковин Голодомору 1932-1933 років, а також 60-их роковин масової насильницької депортації українського населення у східні регіони Росії. Після панахиди учасники Майдану , а їх було біля чотириста, продовжили молитовні розважання в приміщенні Катехитичного Центру.