В осінньо – зимовий період мешканці Івано-Франківська 100 – відсотково будуть з теплом. Повідомив заступник міського голови Олександр Дерев ’ янко. Ще вчора Олександр Дерев ’ янко та директор ДКП «Теплокомуненерго» Арсен Блащук виїхали до столиці аби домовитись з ДК «Газ – Україна»про отримання лімітів на газ на період опалювального сезону 2007 – 2008 року. За словами Олександра Дерев ’ янка ліміти за газ на суму 2 мільйони гривень вдалося отримати представивши ДК «Газ - Україна» графіки погашення заборгованості за опалювальний сезон з січня по квітень 2007 року. Також було погашено заборгованість в сумі 2 мільйонів гривень за газ використаний у вересні для підігріву води. Завдяки цьому Івано-Франківськ отримав необхідну кількість газу аби діти людям тепло в помешкання та провести опалювальний сезон без зривів.