Про це заступник міського голови Івано-Франківська з гуманітарних питань заявив під час прес-конференції, в якій взяли участь представники Федерації Легкої Атлетики України.
На думку Віктора КІМАКОВИЧА, місто має багато достойних легкоатлетів, які вже неодноразово показували свій потенціал.
«В Івано-Франківську створено всі умови, щоб ми могли прийняти Кубок Європи з легкої атлетики. Думаю всі розуміють, що забезпечити місто біотуалетими - це не проблема. Щодо якості готелів, то тут слід відмітити, що Прикарпаття вже давно є туристичним регіоном. Тому говорити про погані номери чи сервіс є просто неетичним» , - повідомив п. Кімакович.