Міські голови 17 міст з 11 областей України разом з іншими національними та міжнародними партнерами 11 жовтня 2007 р. зберуться в м. Київ на засідання Національного форуму міст-партнерів. Даний форум координує Муніципальна програма врядування та сталого розвитку, що впроваджується Програмою розвитку ООН в Україні.
Учасники засідання оцінять поступ в розвитку у питаннях мобілізації місцевих громад для їхньої активної участі в ініціативах місцевого розвитку. У результаті цих заходів, тисячі українців спромоглися покращити якість свого життя та вирішити нагальні соціальні, економічні та екологічні проблеми, з якими вони стикнулися, шляхом впровадження спільних проектів розвитку. Починаючи з квітня 2004 р., коли була започаткована ПРООН/МПВСР, у цих містах було впроваджено 111 місцевих проектів громад на загальну суму 13.3 млн. грн., що принесли безпосередню вигоду близько 79 тисячам громадян.
Серед учасників засідання Форуму також будуть Йоанна КАЗАНА-ВІШНЬОВЕЦЬКА, Заступник Постійного Представника ПРООН в Україні; Уіллі МЮЛЛЕР, Директор Швейцарського бюро співробітництва; Микола БОРОВЕЦЬ, Новоград-Волинський міський голова, Головуючий у Національному форумі міст-партнерів ; В’ячеслав НЕГОДА, Керівник Секретаріату Комітету Верховної Ради України з державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування; міські голови 17 українських міст, також інші зацікавлені сторони. Івано-Франківськ на форумі представлятимуть заступник міського голови Зінаїда Федорук, начальник управління економічного та інвестиційного розвитку виконавчого комітету міськради Богдан Білик та голова мережі навчальних закладів «Здорова дитина» Світлана Уварова.