04 жовтня 2007р. в м.Івано-Франківську під головуванням заступника голови ОДА п.В.Шкварилюка відбулось виїзне засідання обласної комісії з питань забезпечення своєчасності і повноти сплати податків та погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат. Основним питанням, що розглядалось на засіданні, було погашення боргів із страхових внесків на загальнообов ’ язкове пенсійне страхування. Найбільш проблемними щодо погашення боргу є підприємства комунальної власності. Як доповів начальник управління економічного та інтеграційного розвитку міськвиконкому п.Б.Білик, розробляється комплекс заходів щодо суттєвого зменшення дієвого статусу боргу по найбільших боржниках.