11 жовтня на базі Муніципального центру дозвілля по вул. Набережній 42, о 15.00, для студентів із вищих навчальних закладів м. Івано-Франківська, проводиться проект виховного заходу присвяченого дню Покрови Святої Богородиці, дню Українського козацтва і дню створення УПА «Козацькому роду немає переводу».
Метою заходу є виявлення активної творчої молоді, підняття козацького духу серед студентів м. Івано-Франківська, привітання з покровом святої Богородиці, днем Українського козацтва та створенням УПА.
Завітавши до нас на свято Ви будете мати змогу поспостерігати за захоплюючим змаганнями у козацькому дусі, з армреслінгу, перетягування линви, поїдання на швидкість вареників, бою мішками, підніманням бочки, з козацьким методом ловлі риби. Доповненням до програми заходу з нагоди свят є вітання від молодих виконавців та естрадно танцювальних колективів міста. А бажаючі із присутніх глядачів у залі зможуть взяти участь у церемонії посвячення в козацтво, яке буде проводитись Отаманом українського реєстрового козацтва.
Організаторами даного заходу виступить Студентська рада при міському голові м. Івано-Франківська спільно з Муніципальним центром дозвілля. За підтримки міського голови Віктора Анушкевичуса.