3 жовтня 2007 року в торговому центрі м.Івано-Франківська "Арсен" відбулася акція "Купуємо івано-франківське - даємо роботу івано-франківцям", яку організовано за підтримки виконавчого комітету міської ради. Відкрила акцію заступник міського голови Федорук Зінаїда Іванівна.
В акції приймали участь 7 харчових підприємств міста, а саме: ВАТ "Хлібокомбінат", ВАТ "Молокозавод", ВАТ "Полонина", ВАТ "Птахокомбінат", ВАТ "М"ясокомбінат", ВАТ "Харчосмакова фабрика", ВАТ ВТКФ "Ласощі". Мешканці міста Івано-Франківська мали змогу ознайомитися та продегустувати весь асортимент продукції даних підприємств.