Щороку в загальноосвітніх школах міста зростає кількість груп продовженого дня. У 2007-2008 навчальному році розпочали роботу 101 група продовженого дня для 2892 учнів 1-5 класів. Система продовженого дня в сучасній школі дозволяє побудувати цілісний навчально-виховний процес.
26 вересня цього року управлінням освіти і науки виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради у позаміському оздоровчому комплексі «Лімниця» проведено виїзний науково-практичний семінар «Організація навчально-вихованого процесу в умовах роботи груп продовженого дня» за участю спеціалістів управління, практичних психологів центру практичної психології та соціальної роботи, логопедичної служби управління освіти і науки, проректора з наукової роботи обласного інституту післядипломної педагогічної освіти п О. Барабаша.
Обговорено проблеми і перспективи в організації роботи ГПД у загальноосвітніх навчальних закладах, інноваційні підходи у виборі форм і методів роботи, проведено майстер-клас «Формування здорового способу життя молодших школярів, як ціннісної орієнтації в системі роботи груп подовженого дня»
, засідання за круглим столом «А я роблю так».