В останні дні вересня 22 вихованці мистецьких колективів міського центру дитячо-юнацької творчості, директором якого є І. Волинська, відповідно до двосторонньої угоди про співпрацю між Дільницею Охота м. Варшава (Польща) та м. Івано-Франківська на запрошення Бурмістра дільниці Охота відвідали столицю Польщі – місто Варшаву. Метою поїздки було зміцнення дружби та добросусідства, взаємозбагачення культури та організація відпочинку дітей нашого міста.
22 вересня на дільниці Охота відбулися традиційні фестони VII Інтеграційного Пікніка, до програми якого були включені яскраві виступи творчих дитячих колективів міського ЦДЮТ. Юні іванофранківці підготували на фестони двогодинну програму.
У ході перебування у Варшаві крім участі у фестонах, діти ознайомилися з пам»ячниками старовини столиці Польща, відвідали музеї, Клуб Культури (Центр Мистецтва Радомська) де отримали пропозицію про підписання Угоди про співпрацю у майбутньому, а також виступили у школах.