03 жовтня 2007 року в приміщенні супермаркету «Арсен» відбудеться акція, організована виконавчим комітетом Івано-Франківської міської ради «Купуємо Івано-Франківське – даємо роботу іванофранківцям». В акції приймають участь місцеві виробники - ВАТ «М”ясокомбінат», ВАТ «Птахокомбінат», ВАТ «Молокозавод», ВАТ «Полонина», ВАТ «Хлібокомбінат», ВАТ ВТКФ «Ласощі» та ВАТ «Харчосмакова фабрика». З роботою місцевих підприємств учасників акції та гостей ознайомлять заступник міського голови З. Федорук, начальник управління економіки та інтеграційного розвитку Б. Білик, начальник управління торгівлі І. Витриховський.
Акція розпочнеться о 15:00 год.