Минулий тиждень в закладах освіти міста ознаменувався важливою спортивною подією.
Це результат успішної системної роботи, спрямованої на зміцнення здоров’я та зайнятості дітей м. Івано-Франківська.
Уже другий рік у місті функціонує Програма “Басейни”, головна мета якої – навчити всіх дітей, починаючи із 4 класу, плавати. Цьогорічні п’ятикласники, а це 2247 учнів, на 17-ти уроках з плавання, передбачених навчальною програмою, минулого навчального року з цим завданням справились. Однак, басейни, які діють при закладах освіти, не ремонтувались вже багато років. Тому згідно з Програмою у міському бюджеті на їх ремонти на цей рік виділено 470,0 тис. грн.
Впродовж літа директор ДЮСШ № 2 Маланій Володимир Харитонович та будівельники (начальник Кузів Ігор Михайлович) доклали зусиль, щоб у новому навчальному році для цьогорічних четвертокласників послуги надавались у комфортних умовах.
18 вересня 2007 року після капітального ремонту (а це 140,0 тис. грн. з міського бюджету) було відкрито плавальний басейн у ЗШ № 18. Для участі у такій значимій для міста події прийшли батьки та діти, які займаються плаванням, їхні тренери, начальник управління фізичної культури та спорту ОДА Л.Пасічняк, голова обласної федерації з плавання В.Сав’як, представники управління освіти і науки виконкому міської ради, директор ЗШ № 18 Д.Чміль, директор ДЮСШ № 2 В.Маланій. Вдячні вихованці вручили хліб і сіль Михайлу Вересу, начальнику управління освіти і науки виконкому міської ради, який доклав найбільше зусиль, щоб школярі займались плаванням у найкращих умовах.
Символічну стрічку перерізано! Першими в оновлений басейн пірнули вихованці дитячо-юнацької спортивної школи № 2 майстри спорту та кандидати у майстри спорту Репньовський Ярослав, Дейчаківський Тарас, Вількович Наталія, Войтків Христина та Богданова Марта. Щасливого вам плавання юні івано-франківці!
А міська влада тим часом подбала, щоб в іншому найбільше густонаселеному районі міста по вул. Будівельників (ЗШ № 22) після капітального ремонту було відкрито ще один басейн. Із середини жовтня діти зможуть займатись в цьому оновленому басейні. Тривають ремонти басейнів ЗШ № 21, дошкільних навчальних закладів № 10, 28, що є реалізацією передвиборної програми міського голови м. Івано-Франківська В.Анушкевичуса.
Ця конкретна робота вселяє надію, що маленькі івано-франківці завдяки водним процедурам стануть міцнішими і рідше хворітимуть.