Комітет фізкультури і спорту виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради ПІД ПАТРОНАТОМ МІСЬКОГО ГОЛОВИ ВІКТОРА АНУШКЕВИЧУСА ПРОВОДИТЬ У НАШОМУ МІСТІ , Х I МІЖНАРОДНІ ЗМАГАННЯ ЗІ СПОРТИВНОЇ ХОДЬБИ НА КУБОК «ВЕЧІРНІЙ ІВАНО- ФРАНКІВСЬК»
30 . 09 .20 07 РОКУ – ВІДКРИТТЯ В ОБЛАСНІЙ ФІЛАРМОНІЇ о 18.00 ГОД. – 01.10. ТА 02.10. ПОЧАТОК о 10 ГОД. ЗМАГАННЯ ПРОВОДЯТЬСЯ З 10 ПО 15 ГОД. ПО ВУЛ.МЕЛЬНИКА ТА ВУЛ.АКАДЕМІКА САХАРОВА. Партнери Федерації легкої атлетики області : Прикарпатський торговий дім, рієлторська компанія Прикарпатський дім, ресторан «Шансон». Під час проведення змагань 02.10.2007 року відбудеться спроба встановлення рекорду України та перевищення рекорду Гінесса у вправі на витривалість, згинання та розгинання тильною частиною кисті, однією рукою, жителем м.Івано-Франківська Мирославом Федорчаком. Призові спонсори змагань : депутати міської ради – Анрій Рязанцев, Ріяфед Гасимов.