23 вересня святкували своє професійне свято машинобудівники. На машинобудівних підприємствах міста відбулися святкові мітинги та зустрічі. У святкуваннях прийняли участь посадові особи виконавчого комітету міської ради.
З привітання на ВАТ «Промприлад», ВАТ «Арматурний завод», ВАТ ЛРЗ, ТОВ «Агромаш ІФ» виступив міський голова міста Віктор Анушкевичус. Кращим машинобудівникам вручив пам»ятні грамоти та подяки. На зустрічах панувала тепла та невимушена атмосфера. Також міський голова ознайомився з цехами та виробничими процесами даних підприємств. В ході зустрічі з керівництвом підприємств міський голова обговорив проблемні питання та шляхи співпраці з виконавчою владою міста.