На початку жовтня в Івано-Франківську для відвідувачів
відчинить двері 18-й дитячий садок, що на вулиці Будівельників. Як розповів кореспондентові
ТРК «Вежа»
начальник міського управління освіти та науки Михайло Верес, до цього часу тут була 27-ма початкова школа.
Дошкільну підготовку у 18-му садочку пройдуть 200 дітей, розповідає Михайло Верес. Зараз тут ремонтують приміщення та завозять меблі. Михайло Верес каже, що наразі в Івано-Франківську є потреба відкривати нові дошкільні навчальні заклади. Цьогоріч, стверджує головний освітянин міста, в івано-франківські садочки порівняно з минулим роком прийняли на 760 дітей більше.
Окрім відкриття дитсадків в уже існуючих приміщеннях, каже Верес, в місті планують побудувати два нових дошкільних заклади - у мікрорайонах Пасічна та Позитрон.
Галина Гордашко
ТРК «Вежа»