66 нових комп'ютерів встановлять в івано-франківських школах до кінця цього року
. Про це кореспондентові ТРК "Вежа" повідомив начальник міського управління освіти та науки Михайло Верес.
Головний освітянин міста зазначив, що нові комп'ютерні класи отримають 7, 17, 23 та 13 школи. У цих навчальних закладах техніка застаріла та часто виходить з ладу. Наразі комп'ютери у школах не встановлюють через тендерну процедуру. Верес каже, що уже визначено фірму, яка їх постачатиме. Втім, сертифікат на те, що ця фірма виграла тендер ще не надійшов з Києва.
Загалом з міського бюджету на придбання 6-ти комп'ютерних класів виділено 300 тисяч гривень, - стверджує Михайло Верес.
Галина Гордашко
ТРК «Вежа»