18 вересня 2007р. відбулося засідання виконавчого комітету міської ради. На засіданні розглянуто та прийнято, ряд питань серед яких питання діяльності Дозвільного центру м. Івано-Франківська за підсумками І півріччя 2007р.
Аналіз діяльності Дозвільного центру за звітній період дозволяє стверджувати про певні здобутки та досягнення у напрямку спрощення дозвільної системи на місцевому рівні. Зокрема:
- запровадження дієвої системи документообігу та посилення контрольних функцій за процесом видачі дозволів і погоджень шляхом ведення електронної бази даних;
- підвищення інформованості суб’єктів підприємницької діяльності та осіб, що бажають започаткувати власний бізнес, про порядок отримання дозволів і погоджень в результаті надання консультативної допомоги;
- формування бази даних щодо процедури видачі дозвільно-погоджувальної документації шляхом запровадження описового механізму для кожного дозволу та всіх погоджень, які є підставою для його надання (вичерпний перелік документів, вимоги щодо оформлення документів, які подаються для отримання дозволу, терміни, необхідні для прийняття рішення про надання дозволу або відмову в наданні, строки повідомлення заявника про прийняте рішення).
За І півріччя 2007р. в Дозвільний центр надійшло 2507 вхідних пакетів від 1044 заявників, серед яких 475 юридичних осіб (45,5%), 559 приватних підприємців (53,5 %) та 10 громадян (1,0 %). За звітній період в середньому надходило 418 вхідних пакетів на місяць (105 вхідних пакетів в тиждень, 21 вхідних пакетів в день).