17 вересня в приміщені ДП "ІВАНО-ФРАНКІВСЬКСТАНДАРТМЕТРОЛОГІЯ" відбулося засідання регіонального конкурсного журі Всеукраїнської виставки-конкурсу дитячого малюнка "Я хочу жити в якісному світі", на якому було визначено переможців та лауреатів регіонального етапу виставки-конкурсу у 2007 році.
Нагадаємо, що виставка-конкурс проводиться у трьох вікових категоріях та трьох номінаціях вже 4 рік поспіль і щороку юні художники мають чудову можливість заявити про себе на цілу Україну. Цього року до участі у виставці-конкурсі було заявлено 85 робіт, найбільше дітям припала до душі номінація "Ми-архітектори якісного світу". Можна також відзначити, що найбільш активну участь в конкурсі приймали учні ЦЕНТРУ ДИТЯЧОЇ ТВОРЧОСТІ.
Цього року в Івано-Франківській області переможцями стали наступні учасники виставки-конкурсу:
Номінація
"Я пізнаю якісну продукцію":
- вікова категорія 5-8 років: Попова Анастасія;
- вікова категорія 9-12 років: Литвинець Влада;
- вікова категорія 13-17 років: Губка Христина.
Номінація
"Кращий плакат на споживчу тематику":
- вікова категорія 5-8 років: Мазур Наталія;
- вікова категорія 9-12 років: Дубовіцька Ірена;
- вікова категорія 13-17 років: Скрипнюк Ольга;
Номінація
"Ми – архітектори якісного світу":
- вікова категорія 5-8 років: Борин Дмитро;
- вікова категорія 9-2 років: Гладун Денис;
- вікова категорія 13-17 років: Рудзінський Юрій.
Роботи цих дітей будуть направлені до м. Києва для участі у Всеукраїнському етапі виставки-конкурсу та розміщені у кольоровому щорічному каталозі малюнків "Я хочу жити в якісному світі".
Нагородження переможців цінними подарунками та грамотами заплановано провести в рамках відзначення Європейського тижня якості в Україні (3-8 листопада).
За інформацією ДП "Івано-Франківськстандартметрологія"