У всеукраїнському конкурсі «Населений пункт найкращого благоустрою і підтримки громадського порядку за підсумками роботи у 2006 році» місто Івано-Франківськ серед населених пунктів України віднесено до другої категорії. Тобто в даному конкурсі Івано-Франківськ зайняв друге місце.
Це місце, зауважив заступник міського голови з питань ЖКГ Олександр Дерев”янко далося дуже важко – ціною нервів та важкої людської праці. Сьогодні, зауважив Олександр Дерев ” янко ми досі так і не визначилися, що ж робити з житлово-комунальним господарством. Ми вимагаємо від ЖЕО роботи не фінансуючи їх. Ми пів року вирішуємо чи потрібна нам реформа. Проте самі комунальники зауважують, що це чи не перший рік коли міська влада збільшила фінансування житлово-комунальної сфери. Завдяки чому вдалося встановити у місті нові урни для сміття, облаштувати сміттєві майданчики, зробивши їх європейського типу з контейнерами для сортування сміття. Цього року розпочато маштабний ремонт внутрібудинкових мереж, проведено не один капітальний ремонт будинків міста, а також освітлено вулиці міста, відремонтовано важливі для міста дороги та багато іншого. .