В рамках спільного українсько-польського проекту «Стратегія транскордонної співпраці Люблін-Луцьк-Львів-Івано-Франківськ» наприкінці минулого тижня відбувся семінар для української сторони з питань підготовки та впровадження міжнародних проектів. У семінарі взяли участь представники виконавчого комітету міської ради, шкіл міста, громадських організацій. Висловлені учасниками пропозиції щодо майбутніх спільних проектів в рамках Програми транскордонної співпраці Польща-Білорусь-Україна 2007-2013 будуть враховані під час розробки стратегії співпраці між чотирма проектними містами.
З пропозиціями та побажаннями щодо напрямів транскордонної співпраці просимо звертатись у відділ міжнародних зв’язків виконавчого комітету за тел. 55-20-65, вул.Грушевського, 21, каб.110.