Рух “За тверезість життя” вперше відбувся цими вихідними в Івано-Франківську. Отець Іван з Катедрального собору повідомив, що це душпастирська місія єпархії Греко-Католицької церкви. За словами отця, нині люди вживають багато спиртних напоїв. А священники молитвою проводять духовне лікування алкоголіків. Відтак, у суботу в храмі поставили чудотворний образ Божої матері і злійснювалися відповідні літургії. Подібні заходи відбуватимуться і надалі, зауважив Отець Іван.
Олена Ісак.
ТРК «Вежа»