Під головуванням керуючого справами міськвиконкому Лиса А.Б. відбулося засідання адміністративної комісії, на якому розглянуто 87 протоколів про адмінправопорушення та прийняті наступні рішення:
1. ст. 152 КУпАП порушення правил благоустрою територій міст та інших населених пунктів, а саме:
- не забеспечено своєчасне прибирання прилеглої території - розглянуто 33 протокола по 30 накладено штраф на суму 2312 грн, та по 3 було прийнято рішення попередити;
- самовільне обклеювання та використання під засоби агітації рекламних листівок – розглянуто 7 протоколів, по 6 накладено штраф на суму 578 грн, та по 1 було прийнято рішення попередити;
- не забеспечено встановлення урни для сміття при вході в приміщення – розглянуто 11 протоколів, по 5 накладено штраф на суму 238 грн, та по 6 було прийнято рішення попередити;
- виконання земляних робіт без ордера – розглянуто 6 протоколів, по 4 накладено штраф на суму 272 грн, та по 2 було прийнято рішення попередити;
- влаштування звалище побутового та промислового сміття – розглянуто 7 протоколів, по 5 накладено штраф на суму 323 грн, та по 2 було прийнято рішення попередити;
- складування будівельних матеріалів поза межами будівельного майданчика – розглянуто 7 протоколів, по 4 накладено штраф на суму 272 грн, та по 3 було прийнято рішення попередити;
2. ст. 150 КУпАП порушення правил користування жилими будинками і жилими приміщеннями – розглянуто 2 протокола, по яких накладено штраф на суму 68 грн;
3. ст. 159 КУпАП порушення правил торгівлі на ринку – розглянуто 2 протокола, по яких накладено штраф на суму 102 грн;
4. ст. 182 КУпАП порушення тиші в громадських місцях – розглянуто 9 протоколів, по яких накладено штраф на суму 901 грн;
5. ст. 154 КУпАП порушення правил тримання собак і котів – розглянуто 1 протокол, по якому накладено штраф на суму 51 грн;
6. ст. 156 КУпАП порушення правил торгівлі алкогольними напоями – розглянуто 1 протокол, по якому накладено штраф на суму 578 грн;
7. ст. 179 КУпАП розпивання спиртних напоїв на робочому місці – розглянуто 1 протокол, по якому накладено штраф на суму 51 грн;
Загалом на засіданні адмінкомісії було накладено штраф по 70 справах на загальну суму 5746 грн. та по 17 справах було прийнято рішення у вигляді попередження.
Наступне засідання адмінкомісії відбудеться по мірі поступлених протоколів.