13 вересня відбулося засідання міського центру людських ресурсів під керівництвом заступника міського голови п. З. Федорук. В нараді прийняли участь представники підприємств легкої промисловості міста, а саме ВАТ ВТШП «Галичина», У- проект, УТОГ та керівник ЦПТО №1. В ході зустрічі були обговорені питання кадрового забезпечення цих підприємств та намічені шляхи співпраці між підприємствами, учбовими закладами та міською владою.