Три нових тролейбуси виїдуть на маршрути в Івано-Франківську до кінця цього року. Про це повідомив заступник начальника житлокомунгоспу Василь Білик. За його словами, з міського бюджету уже виділені кошти для поповнення рухомого електротранспорту. Втім, з державної казни гроші ще не надійшли. Головний інженер "Електроавтотранс" Василь Бойчук каже, що нині на маршруті їздить лише 1 новий тролейбус. Другий, не пройшовши термін гарантії, вийшов з ладу. Однак, львівське підприємство-виробник наразі полагодити авто не може. Загалом, каже Бойчук, нині у міському підприємстві є 44 тролейбуси. 30 з них пройшли термін експлуатації. Транспорт має понад 20 років і часто виходить з ладу, запевняє фахівець.
Олена Ісак. ТРК "Вежа"