Близько чотирьох тисяч протоколів про порушення правил паркування в центрі міста склали від початку року дорожні інспектори. Про це повідомив працівник відділу організації руху при ДАІ Валерій Семенчук. За його словами всі ці протоколи направлені до суду. Проте правоохоронець визнав - користі від них мало.
Максимальний штраф за паркування авто у невідведеному місці складає лише три гривні 50 копійок. До того ж дорожніх інспекторів не вистачає, аби в повному обсязі проконтролювати паркування в Івано-Франківську.
"Наразі штат дорожніх інспекторів складається з 50-ти працівників, а вже незабаром його скоротять до 30-ти. До того ж згідно p розпорядженням головного Департаменту ДАІ інспектори насамперед мають працювати в районі підвищеної аварійності," - зазначив Валерій Семенчук
Валерій Семенчук визнав, що кардинально ситуація змінилася у період коли порушникам в місті блокували колеса. Блокатори знімали лише тоді коли порушник сплатить штраф. Нагадаємо, такий захід міської ради опротестувала прокуратура. Як повідомили у юридичному відділі міськвиконкому наразі ця справа перебуває у суді. Щоправда від червня прокурори на судові засідання ще не з"являлися. Відповідно і розгляд справи не відбувається.
Роман Турій.