П"ятсот тридцять тисяч гривень - така сума боргу із заробітньої плати на економічно активних підприємствах в Івано-Франківську. Про це нашому кореспондентові повідомив заступник начальника управління праці та соціального захисту населення міськвиконкому Орест Смицнюк. За його словами сума невиплат від початку року зменшилася на 20 відсотків. Лише у серпні повністю було погашено заборгованість на п"яти місцевих підприємствах на суму майже 300 тисяч гривень. Проте у вересні, каже Орест Смицнюк, були зафіксовані нові боргові ями.
Роман Турій.