До кінця вересня в Івано-Франківську відреставрують фасад Муніципального центру дозвілля. Таке рішення було прийняте на останній оперативній нараді комунальних служб міста під головуванням Віктора Анушкевичуса. За словами начальника управління культури міськвиконкому Мирослава Петрика комунальниками вже виконано ряд робіт з підготовки закладів культури до зими. Зокрема повністю відремонтовано дах Муніципального центру дозвілля, на це з міської казни витрачено 130 тисяч гривень. 50 тисяч коштує ремонт бібліотеки №1, що на вулиці Вовчинецькій. Наразі, каже Мирослав Петрик, триває реконструкція міської дитячої хореграфічної школи. У планах комунальників полагодити й покрівлю третьої музичної школи.
Роман Турій.